KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12057007
nr 1205 7007
Ville Andersson
(f. 1986), Finland
Blandteknik, Bläck och blyerts på papper, signerad, -16, i monter, akrylglas, 36x 26. Djup: 6 + bok
Ville Andersson, finländsk bildkonstnär född 1986.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 24 september 2018
kl 19:42:45
2.200 kr
2.600 kr
2.600 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
- Klassiska
24 sep
Klassiska
Läs mer om Klassiska